,

کارخانه برتر تولید چرم شترمرغ در خاورمیانه

تولید چرم شترمرغ

برترین کارخانه تولید چرم شترمرغ در خاورمیانه، از آن کدام کشور است؟ آیا ایران توانسته در این عرصه موفق ظاهر شود و به نسبت کشورهای دیگر خوب بدرخشد یا خیر؟

در صنعت چرم، کشورهای مختلفی وجود دارند که توانسته اند در عرصه جهانی بسیار حرفه ای و قوی ظاهر شوند؛ اما بررسی کلی این حوزه تقریبا کار درستی نیست.

هر کشوری به سبب داشتن امکانات متفاوت، قدرت این را داشته که در تولید فلان چرم موفق عمل کند و سایر چرمها برایش توجیه سرمایه گذاری نداشته است.

لذا اگر تخصصی بررسی کنیم، آمارهای بهتری دستمان می آید. در تولید چرم شترمرغ، ایران در خاورمیانه حرف اول را می زند؛ بطوری که تامین چرم کشورهایی مثل ترکیه، تایلند، اوکراین و حتی روسیه بر عهده کشور ماست.

میزان تولید چرم شترمرغ در ایران چقدر است؟

اینکه بتوان آمار دقیقی از این موضوع به دست آورد، کار سختی نیست؛ ولی آنقدر هم به درد ما نمی خورد. اول از همه باید بتوان اثبات کرد که تولید چرم شترمرغ در ایران رو به افزایش است که این را می توان از قدرت ایران در پرورش شترمرغ به خوبی اثبات نمود.

از طرفی چرمها برای اینکه در صادرات استفاده شوند، درجه کیفی های مختلفی دارند که بیشترین استقبال از درجه A می باشد.

لذا تولیدکنندگان ایرانی سعی شان بر این بوده که مرغوبترین چرم شترمرغ را برای عرضه در بازارهای جهانی آماده نماید و در این عرصه به لطف خدا موفق نیز بوده است.

کارخانه چرم شترمرغ

کارخانه برتر تولید چرم شترمرغ در خاورمیانه

کارخانه تولید چرم شترمرغ

شرکت چرم ارج یکی از شرکتهای معتبر در این زمینه می باشد که با همکاری تولیدکنندگان بنام ایران در شهرهای مختلف، توانسته قدرت تامین خود برای چرم شترمرغ خام و فینیش را به مراتب بالا ببرد و با ورود به بازارهای صادراتی، هم محصولات ایرانی را به سراسر جهان بشناساند و هم رونقی دوباره به بازار چرم ببخشد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *