,

هزینه های تولید چرم شترمرغ در ایران

هزینه های تولید چرم شترمرغ

هزینه های تولید چرم شترمرغ در ایران بر اساس چه فاکتور هایی در نظر گرفته می شود؟ به دست آوردن مجموعه ای از هزینه ها چگونه امکانپذیر می گردد؟

هزینه های تولید موضوعی مهم در شناخت معنای حقیقی سودآوری است. چرا که با هزینه های سنگین نمی توان شاهد نتایج مورد نظر در تجارت های خرد و کلان بود.

هزینه های تولید چرم شترمرغ

از این نظر هزینه های تولید چرم شترمرغ طبیعی می تواند به عنوان هزینه های نهایی در شناخت بازار هدف نیز به شمار آید.

تولید بهترین چرم شترمرغ در ایران به واسطه بومی بودن چرم شترمرغ، هزینه های سنگینی را به همراه نخواهد داشت. در نتیجه می توان این چرم را به عنوان یکی از محور های اصلی تنظیم بازار های مورد نیاز سودآوری نیز به شمار آورد.

انواع چرم شترمرغ

برای رسیدن به شناختی کلی از تمامی چرم های شترمرغ باید محور های تولید این چرم را به دقت مورد بررسی قرار داد. از جمله محور هایی که می توان برای این مهم به آن اشاره کرد، محور های اقلیمی در تولید نهایی چرم شترمرغ است.

چرم شترمرغ در ایران

به عنوان مثال آسیا به عنوان یکی از قطب های اصلی تولید چرم شترمرغ، تنوع خاصی را در تولید این محصول در نظر گرفته است. که این تنوع در ایران نیز به دسته بندی هایی کوچک تر تقسیم خواهد شد.

هزینه های تولید چرم شترمرغ

صاحبان کارخانجات قبل شروع کار تولید، بدنبال کشف هزینه های تولید هستند تا بدانند مقرون به صرفه هست یا خیر.

هزینه های تولید چرم شترمرغ

هزینه های دباغی و تولید چرم شترمرغ در داخل ایران نسبت به آفریقا کمی پایین تر است زیرا قیمت پوست خام و هزینه کارگر کمی پایین تر از حد معمول است،‌ البته قیمت جهانی چرم شترمرغ، نسیتا بالا هست منتهی قیمت چرم ایرانی پایین تر.

تولید عمده بهترین انواع چرم شترمرغ در بهترین و معتبر ترین مراکز تولیدی کشور در راستای تامین نیاز بازار های خرید داخلی و خارجی انجام می پذیرد.

تولید چرم به عنوان یکی از محصولات خاص و متفاوت نیازمند تخصص و دانشی ویژه می باشد. در نتیجه تولید چرم شترمرغ نیز به عنوان یکی از زیرشاخه های اصلی چرم از این قاعده مستثنی نیست و برای تولید آن داشتن دانشی ویژه اصلی ترین فاکتور به شمار می رود.

منبع: arjleather.ir

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *