,

نمایندگی پخش چرم اشبالت گاوی ایران

نمایندگی پخش چرم اشبالت گاوی ایران در بعضی از کشور های جهان حضور دارد و برای رشد بهتر دسترسی سریعتر نیز داخل تهران و مشهد نیز وجود دارد و سعی کرده بهترین محصولات را عرضه نماید.

چرم اشبالت گاوی

چرم اشبالت جیر از لایه زیرین پوست گاوی تولید می شود که بسیار نرم و لطیف و بدون پرز می باشد و همچنین ضخامت چرم اشبالت جیر 13 میلی متر می باشد که انتخاب رنگ آن بستگی به سلیقه مشتری دارد.

چرم اشبالت گاوی

نمایندگی پخش چرم گاوی اشبالت ایران امروزه بهترین نوع این چرم ها را وارد بازار می کنند و در اختیار مشتریان قرار می دهند که برخی از آن ها در تولید محصولات متفاوتی کاربرد دارند.

این نوع چرم ها  نوعی چرم گاوی هستند که نسبت به چرم گاوی ظرافت بیشتری دارند که در واقع طی فرایندی لایه لایه شده اند.

نوع درجه یک چرم های اشبالت به صورت عمده در رنگ های مختلف در سراسر کشور به فروش می رسد.

چرم اشبالت از مقاومت کمی برخوردار است به همین دلیل برای نگهداری از آن لازم است به نکاتی توجه کرد، از جمله برای خشک کردن رطوبت روی کفش از هوای آزاد استفاده شود و همچنین چرم پرزدار را باید دور از نور آفتاب نگهداری شود.

نمایندگی چرم گاوی

چرم گاوی دارای انواع مختلفی است که هرکدام از ویژگی های خاص خود برخوردارند.

چرم های طبیعی معمولا به دو دسته سنگین و سبک تقسیم می شوند که چرم گاوی جزو دسته سنگین است و از ضخامت و ماندگاری بالایی برخوردار است و بهترین چرم برای تولید محصولاتی است که استحکام جزو ویژیگی های اول آنها است.

چرم ورنی، چرم هورس، چرم اشبالت و… نمونه هایی از انواع چرم های گاوی هستند که هرکدام برای ساخت محصولات متفاوتی بکار می روند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *