,

مرکز تولید چرم شترمرغ در ایران

تولید چرم شترمرغ

با تولید چرم شترمرغ در ایران، میزان گرایش خریداران خارجی به تهیه این محصول از مراکز فروش عمده کشورمان افزایش یافته و انتظار می رود بازار صادراتی خوبی را در این حوزه شاهد باشیم.

ایران با پرورش شترمرغ در ایران و افزایش بهره وری در این عرصه، توانست نام خود را در عرصه جهانی طنین انداز کند و جزو برترین پرورش دهندگان این حیوان سراسر فایده شناخته شود.

امروزه کشور ما توانسته در رتبه های جهانی، به مقام دوم دست یابد؛ بطوری که حجم وسیعی از محصولات جانبی شترمرغ را ایران تامین می کند که یکی از مهمترین آنها، چرم شترمرغ می باشد.

پوست این حیوان با دباغی و فرآیند سنتی و بعضا کارخانه ای، تبدیل به انواع چرمهای کراست و فینیش شده و با درجه کیفی های متنوع آماده عرضه می گردد.

فروش چرم شترمرغ خام

از طرفی میزان فروش چرم شترمرغ طبق آمار جهانی نیز بالا رفته و ارتباطی با نحوه فعالیت ایران ندارد.

استفاده از چرم شترمرغ رنگی در تولید اکسسوری های لوکس مانند کیف، کفش، کمربند و حتی مبل، سبب شده تا محبوبیت این چرم روز به روز بیشتر شود.

در این میان ایران توانسته قدرت خود را بیشتر از بقیه نشان دهد و محصولاتی باکیفیت و خوش قیمت را به بازار عرضه نماید.

چرم شترمرغ ایران

صادرات چرم شترمرغ ایرانی

همانگونه که اشاره شد، چرمهای شترمرغ ایرانی اولا به سبب فراوانی این حیوان در کشور و ثانیا رعایت کیفیت های استاندارد در تهیه چرم توسط تولیدکنندگان، خواهان بسیار زیادی در عرصه بین المللی دارد و کشورهای اروپایی بخصوص ترکیه، جزو خریداران پروپاقرص چرم شترمرغ کراست ایران هستند.

لذا تولیدکنندگان چرم برای اینکه بتوانند از این فرصت نهایت استفاده را ببرند، بهتر است یا خود وارد حوزه تبلیغات و معرفی محصولات خود به بازارهای خارجی شوند و یا از تجار ایرانی که تجربه ای چندین ساله در این کار دارند، بهره ببرند.

لطفا بر روی سایت فروش چرم شترمرغ کلیک نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *