,

لیست قیمت چرم گاوی صادراتی آسیا

با توجه به مناسب بودن لیست قیمت چرم گاوی صادراتی آسیا، فروش این محصول هر روز، رو به افزایش است بنابراین خریداران و مشتریان زیادی را به خود جذب می کند.

چرم گاوی صادراتی

ایران توانایی تولید بهترین چرم های اصل و طبیعی صادراتی را دارد و بهترین چرم های اصل ایران این قابلیت را دارند که به عنوان صادرات به آسیا و اروپا ارسال شوند.

چرم گاوی در آسیا

چرم های اصل ایران از آسیا، کشورهای حاشیه خلیج فارس و حتی اروپا نیز خریدار دارند و بهترین چرم های  بزی، گاوی، گوسفندی و شترمرغ ایران را می توان مستقیم به بعضی از کشورها مانند: عراق، ترکیه، مالزی، چین و… صادر نمود.

اما چرم شتری طبیعی تولیدی ایران، یکی از بهترین موارد برای صادرات به کشورهای خارجی می باشد.

در واقع هر چرم خامی که مرغوب باشد و البته قیمتش با کیفیت چرم متناسب باشد می توان از آن برای صادرات استفاده کرد و همچنین چرم خامی که می خواهد برای صادرات انتخاب شود باید هم از نظر مرغوبیت و هم از نظر نرخ با تولیدات خارجی برابری کند.

چرم گاوی صادراتی

چرم خام گاوی کاربرد های مختلفی دارند که در کارخانه های بزرگ ایران تولید می شوند و به دلیل مرغوب بودن  می توان از آنها  برای دوخت و ساخت هر محصول شیکی استفاده کرد.

چرم گاوی قیمت بالایی نسبت به شترمرغ و کروکودیل ندارد اما نسبت به دیگر چرم ها از ضخامت بالایی برخوردار است و همچنین به دلیل استحکام بالایی که دارد در کارهای گوناگونی مانند: حکاکی، صنایع خودروسازی و هوایی، صنایع مبلمان و بسیاری از صنعت های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

چرم گاوی انواع مختلفی دارد و از طرفی دیگر کیفیت آنها در مدل و نوع چرم تاثیرگذار است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *