,

لیست قیمت هر فوت چرم در کارخانه

لیست قیمت هر فوت چرم در کارخانه با توجه به کیفیت چرم ها دسته بندی شده است. بسیاری از تاجران که  قصد سفارش و خرید چرم طبیعی به صورت عمده را دارند، بیشتر چرم های مورد نیاز خود را از شرکت ها تهیه می کنند.

واحد اندازه گیری چرم

واحد اندازه گیری چرم از زمان های قدیم فوت بوده است و البته پا نیز می گویند اما نوع رسمی تر و رایج تر بین صنعتگران چرم همان فوت می باشد که کاربرد بیشتری دارد.

معمولا برای محاسبه قیمت هر جلد چرم ابتدا آن را اندازه گیری می نمایند و اصلی ترین هدف برای محاسبه مساحت چرم، همین مورد می باشد.

روش های مختلفی برای اندازه گیری چرم وجود دارد، در زمان های قدیم با استفاده از قاب هایی که از چوب ساخته شده اندازه گیری چرمها را بصورت انجام می دادند و برای دقیق تر شدن، نخ هایی هم وصل بودن که با کشیدن ان نسبتا بهتر امکان محاسبه وجود داشت.

همچنین از این روش اندازه گیری برای چرم هایی مثل بز، گوسفند و گاو اشبالت استفاده می کنند.

امروزه اندازه گیری چرم ها را در کارخانجات با استفاده از دستگاه های دیجیتالی با دقت بالا اندازه گیری می گردد.

هر فوت چرم در کارخانه

چرم های طبیعی موجود در بازار های خرید و فروش سنتی بر حسب نوع، کیفیت، طرح، مورد مصرف و… دارای قیمت های متفاوتی هستند.

اکثر تولیدکنندگان و کارگاه های دوخت و دوز محصولات چرمی علاقه دارند تا به صورت مستقیم از کارخانه خید خود را انجام دهند، چون بر این باور هستند که می توانند با قیمت بسیار مناسب تری انتخاب کنند.

به همین خاطر سایت فروش چرم طبیعی و خام راه اندازی گشته تا بسیاری از هزینه ها، همچون ارزش افزوده، حمل و نقل، مالیات و مواردی از این قبیل از بین برود و شرکت و مشتری سود ببرند.

فوت واحد چرم طبیعی است که ابعادی در حدود 30 سانت در 30 سانت دارد و هر جلد چرم متناسب با فوت قیمت گذاری می گردد، با توجه به لیست قیمت هر فوت چرم در کارخانه، که بسیار مناسب است. مشتریان زیادی به خرید این محصول جذب شده اند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *