,

لیست شرکت های چرم سازی در ایران

با نگاهی به لیست شرکت های معتبر چرم سازی در ایران میتوان بهترین تولید کنندگان چرم داخل کشور را شناسایی کرد. این تولید کنندگان سهم بزرگی در رونق اقتصادی کشور داشته اند.

شرکت چرم سازی در ایران

با توجه به نوشته هایی که از ابن یمین موجود است، ایرانیان باستان، از پوست حیواناتی از قبیل گاو، گوسفند و گاو میش برای نوشتن استفاده میکردند. همچنین در این نوشته ها اشاره به نوشتن فرمان های داریوش روی چرم شده است.

در بسیاری از روایت های موجود، نوشته شده است که اوستا را بر دوازده هزار قطعه پوست گاو نوشته بوده اند.

همچنین پوست های دیگری در کردستان پیدا شده است که در موزه بریتانیا نگهداری میشود، نشان میدهد در دوره حکومت اشکانیان نگارش بر روی پوست بسیار رونق داشته است.

در حال حاضر با نگاه به لیست شرکت های معتبر و فعال چرم سازی در ایران، میشود پی به این مطلب برد که هنوز ایرانیان توجه ویژه به این صنعت پر سود دارند.

چرم ایران

شرکت چرم سازی در ایران

نوشته ها و زبان پارسی قبل از اسلام نشان دهنده استفاده بسیار زیاد ایرانیان باستان از پوست است. چرم در طول زمان همیشه با بشریت بوده وزندگی کرده است از این رو علاقه شدید مردم باعث استفاده از پوست حیوانات مختلف برای این صنعت شده است.

نوشته هایی از خواجه رشید الدین موجود است که نشانگر رونق چرم و پوست به ویژه در شهر تبریز در دوران قبل از خانات ایرانی بوده است. همچنین شهر همدان یکی از مراکز مهم چرم بوده و با تولید نوعی چرم به نام چرم همدانی شهرت داشته است.

شرکت چرم سازی در ایران

شرکت چرم سازی در ایران

شرکت های چرم سازی ایران چند وقتی هست از قدرت بیشتری نسبت به قبل در زمینه تولید برخوردار گسته اند، زیرا فهمیده اند که دیگر کیفیت پایین فروش و صادرات ندارد، بنابراین تصمیم به خرید دستگاه جدید چرم سازی گرفته اند تا چرم با مرغوبیت بالا تولید کنند.

شرکت چرم سازی در ایران امروزه توانسته اند تا توان خود را در خصوص صادرات به حداکثر رسانند و مشتریان صادراتی بسیاری پیدا نمایندو این فقط به خاطر کیفیت و مرغوبیت چرم است.

منبع: قیمت خرید و فروش چرم | پوست چرم

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *