, ,

قیمت روز انواع چرم شترمرغ مخصوص صادرات

قیمت روز انواع چرم شترمرغ مخصوص صادرات با توجه به کیفیت ارائه خواهد شد، اما همه ی ما میدانیم که یک چرم مرغوب و باکیفیت ممتاز، نرخ بالاتری برایش در نظر گرفته می شود و جزئ بهترین چرمهای بازار بشمار میرود.

کاری که باعث سخت شدن قیمت گذاری بر روی چرم شترمرغ می شود این است که میزان حجم تولیدی دقیق از این کالا در کارخانه ها وجود ندارد بخصوص نوع صادراتی آن و همچنین در بازار جهانی باید بگونه ای قیمت را به مشتریان اعلام نمود که نسبت به رقبا صرفه اقتصادی بهتری داشته باشد.

آنالیز بازار صادراتی منجر به درک بهتری نسبت به قیمت دقیق تولیدکنندگان دیگر کشور ها خواهد شد و این مورد منجر به هزینه خواهد بود و باز هم کارایی آن در صورت تغییرات قیمتی کمتر خواهد شد و زیاد دقیق نمی توان قیمت گذاشت.

اما با این حال این مرکز صادرات چرم، سعی کرده با قیمت مناسب خود بازار های صادراتی را بخصوص برای چرم شترمرغ بدست آورد و البته هنوز هم بعضی از مواقع جای بحث و گفتگو نیز وجود دارد تا نتیجه ای مطلوب و مورد پسندی بدست آید.

چرم شترمرغ مخصوص صادرات

در بین چرم های تولیدی شترمرغ، بعضی از آنان مخصوص صادرات محسوب می گردد، در واقع منظور اصلی بالا بودن کیفیت این چرمها نسبت به سایر تولیدات چرم خام می باشد.

بیشتر کارخانه های چرم سازی برای رونق صنعت و همچنین گرید بندی دقیق چرم شترمرغ کیفیت مرغوب و معمولی را از یکدیگر تفکیک می کنند تا هنگام مراجعه مشتریان و سفارش آنان بصورت گرید بندی و نوع کیفیت صادراتی تحویل گردد.

قیمت چرم شترمرغ

قیمت روز انواع چرم

هر کشور قیمت روز متفاوتی از انواع چرم طبیعی به تاجران ارائه می دهند و این به خاطر تفاوت هزینه و نرخ اتحادیه می باشد و در اکثر مواقع نیز قیمت انواع چرم ایران نسبت به جهانی پایین تر بوده.

چرم مخصوص صادرات شترمرغ و گاوی کیفیت بین المللی دارند و جای هیچ شک یا تصمیم گیری سختی وجود نخواهد داشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *