, , ,

قیمت جهانی پوست شترمرغ و چرم

پوست شترمرغ و چرم از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار میباشد که به سبب آنکه در نقاط مختلفی تولید میشود، قیمت جهانی آن متفاوت است.

پوست شترمرغ و چرم

قیمت جهانی پوست شترمرغ و چرم

پوست شترمرغ و چرم آن یکی از کاربردی ترین و پرفروش ترین محصولاتی به شمار می آید که قیمت جهانی آن با تنوع به کیفیت و کشور تولید کننده آن متفاوت میباشد. این محصول در کشور ما با کیفیت بسیار بالایی تولید میشود و همین امر موجب شده تا بسیاری از کشورها خواستار تهیه این محصول از کشور ایران باشند.

چرم شترمرغ به سبب برخورداری از مقاومت بالایی که داراست، این امکان را فراهم می آورد تا بتوان از آن در مصارف بسیار متعددی بهره گرفت. این محصول سالانه در کشور ایران در مقیاس قابل ملاحظه ای تولید میشود و به صورتهای مختلفی به کشورهای متعددی صادر میشود.

چرم شترمرغ و ویژگیهای آن

پوست شترمرغ و چرم

قیمت جهانی پوست شترمرغ و چرم

چرم شترمرغ از خاص ترین و بهترین نوع از چرم های تولید شده ایی محسوب میشود که دارای ویژگی های بسیار متعددی میباشد که از جمله مهم ترین آنها میتوان بهر انعطاف پذیری بالا، مقاوم در برابر شکستگی به سبب برخورداری از روغن بالا، مقاومت و دارای بودن حفرهایی بر روی سطح خود اشاره نمود.

به سبب برخورداری از این ویژگیها، این محصول توانسته در بازار داخلی و خارجی جایگاه بسیار ویژه ای را به خود اختصاص دهد.

فروش چرم شترمرغ مرغوب

پوست شترمرغ و چرم

قیمت جهانی پوست شترمرغ و چرم

به سبب برخورداری از ساختار و کیفیت بسیار بالایی که چرم شترمرغ از آن برخوردار میباشد، این محصول را میتوان در رده بندی چرمهای خاصی همچون سوسمار، مار و کروکودیل قرار داد.

چرم شترمرغ از جمله پرفروش ترین نوع چرم بشمار می آید که به سبب همین امر مورد توجه بسیاری از تجار و تولیدکنندگان قرار گرفته است.

منبع: پوست چرم

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *