فروش ویژه و استثنایی چرم گاوی خام

فروش ویژه و استثنایی چرم گاوی خام برای مدت زمان محدودی در حال انجام است و صنایع تولید کننده محصولات چرمی می توانند از این فرصت استثنایی و ویژه بهره مند شده و اقدام به خرید چرم گاوی با قیمت ارزان نمایند.

چرم گاوی خام برای بسیاری از انواع محصولات چرمی از جمله کیف، کفش و مبل کاربرد دارد و ایران نیز خوشبختانه از جمله کشور های بزرگ تولید کننده چرم گاوی در جهان محسوب می شود.

در ایران شهر تبریز دارای واحد های صنعتی و کارگاهی زیادی در زمینه دباغی پوست خام گاو بوده و حجم عمده چرم گاوی کشور را نیز تامین می کند.

چرم گاوی خام

تهیه چرم گاوی خام

صنایع کفش و کیف و حتی پوشاک برای تولید محصولات چرمی همواره به چرم خام طبیعی در رنگ های متنوع نیاز خواهند داشت که البته در میان انواع چرم طبیعی می توان گفت چرم گاوی خام یکی از بهترین انواع چرم طبیعی برای تولید کفش و کفش به شمار می آید.

چرم گاوی خام
صنایع تولید کیف و کفش چرمی همواره برای تهیه چرم گاوی خام همواره با مشکلات زیادی مواجه می شوند زیرا اولا نمی توانند منابع دست اول فروش چرم گاوی را بیابند و ثانیا در بازار تعداد واسطه ها و دلالان بسیار زیاد است و در اغلب موارد فریب آن ها را می خورند.

خرید چرم گاوی به صورت عمده از دلالان و واسطه ها همواره با قیمت های بسیار سرسام آور و بالایی انجام می شود و به هیچ وجه خرید چرم از آن ها توصیه نمی شود.

چرم گاوی خام

فروش استثنایی چرم خام

تولید کنندگان و تاجران بهترین منابع دست اول برای خرید چرم گاوی خام به شمار می آیند و با کمی جست وجو نیز می توان آن ها را به راحتی در بازار شناسایی کرده و اقدام به خرید چرم گاوی خام از آن ها نمود.

برخی از تولید کنندگان و تاجران در مواقع مشخصی اقدام به فروش استثنایی چرم خام با تخفیفات بسیار ویژه کرده تا توجه مشتریان عمده و تولید کنندگان محصولات چرمی را به خود جذب نمایند.

در صورتی که قصد خرید عمده چرم خام و بهره مندی از شرایط فروش ویژه را دارید توصیه می شود از طریق راه های ارتباطی زیر با کارشناسان فروش این سایت ارتباط گرفته و اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

منبع: قیمت خرید و فروش چرم | پوست چرم