,

فروش عمده چرم خام و سالامبور

فروش عمده چرم خام و سالامبور توسط کارخانه تولید کننده آن در کشور صورت می گیرد و تعداد کمی از شرکت ها قادر به ارائه عمده چرم خام می باشند، چرا که اکثر کارخانه های چرم فینیش، آماده تولید محصولات چرمی عرضه می نمایند.

با توجه به آمار تولید چرم خام و سالامبور، می توان ادعا کرد که خرید و فروش انواع چرم به صورت عمده در انواع مختلف در کشور گسترده تر و پر رونق تر است.

چرم خام و سالامبور

چرم خام و سالامبور

زمانی که پوست حیوان تمیز و شفاف شده باشد، وارد حوضچه های اسیدی و نمکی می شود و پس از خشک شدن، سالامبور نامیده می شود.

معمولا دو تا سه روز باید چرم خام و سالامبور را با آب و ترکیبات شیمیایی مخصوصی بشویند تا یک دست و صاف شود. این کار پس از جداسازی پشم یا پر حیوان از پوست انجام می شود و حدود سه روز زمان نیاز دارد.

چرم خام و سالامبور

سالامبور پوست سفید رنگی است که برای تبدیل شدن به چرم خام باید چربی آن گرفته شود و به آن ترکیبات دیگری اضافه گردد. سپس چرم خام با دستگاه های خاصی تراشیده می شود و قبل از خشک شدن، با روغن و رنگ به خوبی مخلوط می گردد.

فروش چرم خام

الیاف متراکم و فشرده چرم شرایطی را مهیا کرده اند که این محصول از مقاومت خوبی برخوردار باشد. فروش چرم خام به صورت عمده در بازار انجام می شود.

چرم خام و سالامبور

نمایندگی های فروش محصولات چرمی در این زمینه به شدت فعال هستند و مرغوب ترین نمونه های چرم را در معرض فروش قرار داده اند.

هر چه ضخامت چرم خام بیشتر باشد، دوام و ماندگاری آن افزایش پیدا خواهد کرد. برای تولید و فروش البسه و وسایل چرمی می توان به چنین چرم خامی اعتماد کرد.

بدین منظور باید چرم بر اساس سایز در کارخانه برش بخورد و قسمت های آن بر اساس الگو به یکدیگر دوخته شده یا بچسبند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *