صادرات چرم به گرجستان بصورت عمده

صادرات چرم به گرجستان بصورت عمده توسط تاجران و تولید کنندگان داخلی در حال انجام می شود و گرجستان در حال حاضر یکی از بازار های مهم صادراتی است و صنایع زیادی موفق به صادرات چرم به این کشور شده اند.

چرم یکی از مهم ترین محصولات صادراتی کشور به شمار می آید زیرا کیفیت و مرغوبیت آن بی نظیر و عالی است و مشخصه های کمی و کیفی آن کاملا مطابق با استاندارد های جهانی نیز می باشد.

از همین رو نیز بسیاری از کشور های خارجی متقاضی چرم ایران هستند و صادرات چرم امروزه به صورت جدی تری در حال انجام می باشد.

صادرات چرم

تولید بهترین چرم اصل در ایران

ایران از سال های گذشته تا کنون در حوزه تولید چرم و محصولات چرمی فعالیت داشته و این موضوع را می توان از آثار به جا مانده از ایران باستان نیز متوجه شد. ایرانیان باستان با روش های دباغی پوست خام و تبدیل آن به چرم طبیعی و غیر قابل فساد کاملا آشنا و آگاه بودند.

صادرات چرم

به عبارتی می توان گفت ایرانیان از جمله باتجربه ترین مردمان در زمینه دباغی پوست و تولید چرم طبیعی هستند.

در سال های اخیر نیز بزرگترین و پیشرفته ترین کارخانه های صنعتی در ایران تاسیس شده اند که هر کدام توانایی تولید محصولاتی درجه یک را داشته و می توانند در زمینه صادرات چرم نیز وارد شوند و با تصاحب بازار های جهانی چرم کمک شایانی به رشد اقتصادی کشور داشته باشند.

صادرات چرم

صادرات چرم به گرجستان

در سال های اخیر ایران در زمینه صادرات چرم موفقیت های زیادی را کسب نموده و عملکرد خوبی در شناسایی بازار های هدف صادراتی و کسب مشتریان و تاجران خارجی چرم داشته است.

کشور گرجستان یکی از کشور های بزرگ تولید کننده پوشاک در جهان محسوب می شود و این کشور در زمینه تولید انواع محصولات چرمی نیز فعالیت داشته و محصولات چرمی تولید شده در این کشور به بسیاری از کشور ها صادر می گردد.

در حال حاضر صنایع چرم سازی ایران در شهر های تبریز و اصفهان به عنوان مهم ترین تامین کنندگان چرم کشور گرجستان به شمار می آیند و در حال صادرات انواع چرم به این کشور می باشند.

منبع: قیمت خرید و فروش چرم | پوست چرم

منبع: پوست چرم