شناخت چرم طبیعی اصل از مصنوعی

شناخت چرم طبیعی

بهترین راه کار شناخت چرم طبیعی اصل از مصنوعی کدام است؟ تفاوت این نوع چرمها در چیست؟ آیا امکان اشتباه در انتخاب چرم طبیعی از مصنوعی هست؟

چرم طبیعی هم چون هر محصول با ارزشی در بازار، در نمونه های طبیعی و مصنوعی عرضه می گردد که انتخاب و شناخت چرم اصل بر این اساس از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

تفاوت چرم طبیعی و اصل

چرم طبیعی و اصل در ویژگی های ساختاری با یکدیگر تفاوت های فاحشی دارند. از این رو شاید با اندکی علم و آگاهی، بتوان چرم اصل را از غیر اصل به خوبی تشخیص داد.

تفاوت چرم طبیعی و اصل را باید بر اساس ویژگی هایی از جمله ضخامت، بوی چرم، نام چرم و… تشخیص داد.

امروزه با وجود بازار های تقلبی چرم که از مسیر های وارداتی به کشور نفوذ پیدا کرده اند، شناخت چرم طبیعی و اصل از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

بر همین اساس برای شناخت تفاوت های چرم اصل و جلوگیری از خرید جنس تقلبی، باید از اصلی ترین و مهم ترین معیار ها در انتخاب چرم طبیعی مطلع شد.

شناخت چرم طبیعی اصل

شناخت چرم طبیعی اصل از مصنوعی

چگونه چرم اصل را تشخیص دهیم؟

بازار پر تلاطم اجناس بی کیفیت چینی، مسیر فروش محصولات درجه یک را با شیبی تند مواجه نموده است. در این میان چرم و محصولات چرمی را نیز باید در این دایره قرار داد. چگونه چرم اصل را تشخیص دهیم؟

برای تشخیص چرم اصل از نمونه های تقلبی و مصنوعی، به فاکتور های مهمی باید توجه کرد.

فاکتور هایی مانند، کیفیت، ضخامت، ناهمگن بودن چرم، بو، بافت چرمی و… که هر یک نقش موثری در انتخاب چرم اصل خواهند داشت.

بر همین اساس با شناخت این فاکتور ها، و هم چنین انتخاب یک فروشگاه رسمی و قانونی، دیگر نباید نگران انتخاب و خرید چرم طبیعی و اصل بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *