, ,

شرکت صادرات چرم شترمرغ به ترکیه

صادرات چرم شترمرغ

شرکت چرم ارج با صادرات چرم شترمرغ به کشورهایی مانند ترکیه، توانسته گامی موثر در معرفی محصولات باکیفیت و مرغوب ایرانی به سایر ممالک بردارد.

شرکتهایی که کار تولید و عرضه چرم شترمرغ را بر عهده دارند، در ایران کم نیستند؛ اما شرکتی که بتواند در عرصه صادرات موفق ظاهر شود و بیس کار خود را در این امر پایه گذاری کند متاسفانه دیده نشده است.

در واقع خرید کشورهای خارجی از چرم شترمرغ ایرانی بیشتر وابسته به روابط تجاری است و هیچگونه تبلیغاتی از بسترهای مختلف برای معرفی تولیدات ایرانی استفاده نمی شود و جای خالی تجارت الکترونیک در صنعت چرم کاملا محسوس است.

فروش چرم شترمرغ ایرانی

شرکت چرم ارج با تکیه بر همین امر و با استفاده از ظرفیتهای بالقوه تجارت الکترونیک در صنعت چرم، وارد این کار شده و توانسته در همین مدت کوتاهی که فعالیت می کند، مشتریان خارجی زیادی را از کشورهایی مثل ترکیه برای خرید چرم شترمرغ به سمت ایران بکشاند.

مرعفی جزئی تمامی محصولات مثل چرم کراست شترمرغ و چرم فینیش و اکسسوری و … از یک طرف و داشتن تنوع بالای محصولات در رنگبندی و درجه کیفی از سمت دیگر، در جذب حداکثری خریداران سایر ممالک تاثیر بسزایی داشته است.

صادرات چرم شترمرغ

صادرات چرم شترمرغ

شرکتهای فعال در امر صادرات چرم شترمرغ همیشه با قدرت به کار خود ادامه می دهند تا بتوانند مشتریان با رضایت و موفق تری داشته باشند، اینگونه شرکت در جهان نام آور خواهد ود.

با توجه به اینکه چرم شترمرغ در دو نوع کراست و فینیش به بازار عرضه می شود، می توان گفت چرمهای کراست بیشتر مصرف صادراتی دارند تا داخلی.

در عوض استفاده از چرم شترمرغ فینیش در داخل کشور بسیار رونق پیدا کرده و خریداران به دنبال مراکزی برای عرضه عمده آن هستند که در این خصوص، می توانند از شرکت ارج برای خریدی مطمئن و تجربه محصولات متنوع استفاده نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *